Contul meu - Adauga anunt

Pentru a adauga un anunt te rugam sa te autentifici sau sa te inregistrezi.

Username:
Password:

Mi-am uitat parola | Creare cont

Cauta anunt

Rubrica:

Judetul:
Cuvantul:

Locuri de Munca - Oferte - Stomatologie

6835 anunturi.

Medic stomatologie generala

Cabinet stomatologie situat in Dobroesti,căutăm colaborare cu un medic stomatologie generala.

Medic endodont

Clinica stomatologica caută medic endodont pt colaborare.

Inchiriez cabinet Focșani

Ofer spre inchiriere cabinet stomatologic cu 2 unituri, situat in zona centrala.

Post asistenta stomatologie

Cabinet stomatologic din cluj-napoca, cartier Manastur cauta asistenta de stomatologie. Rog Cv insotit de poza la adresa monicaalexandru@yahoo.com

Asistent stomatologie

Clinica dentara Dr. Teisanu angajează asistentă. Ne dorim o colegă la fel ca restul echipei noastre: responsabilă, isteață și atentă, cu bune abilități de comunicare și dornică să învețe permanent.
Programul este full-time, 7 ore pe zi, luni-vineri.
Salariu va fi negociat în funcție de abilități și de experiență.
Clinica se află în București, sectorul 2.
Asteptam cv-urile voastre pe whatsapp la 0742693018 sau pe adresa de e-mail liviapoanta.recrutare@gmail.com.

Loan Fast processing within 24 hours apply.

Borrow money here Fast online loans under the most favorable conditions! 2% interest. Contact us via (Whats App) number:+917310847059 contact email id : sumitihomelend@gmail.com

Mr. Sumiti.

Dorim colaborare chirurg OMF

Cabinet in zona Militari langa P-ta Veteranilor, dorim colaborare cu Chirurg OMF(care detine srl,pfi) in vederea efectuarii injectarilor faciale cu acid hialuronic si botox, chirurgie, implantologie. Program flexibil, rog CV cu poza pe contact@inside.clinic.com

Cabinet stomatologic situat pe Calea Victoriei, București angajează asisten

Atribuții:
* asistă medicul stomatolog și pregătește pacienții și materialele pentru tratamentele efectuate.
* pregătește, întreține și sterilizează instrumentarul și echipamentele medicale
* notează manoperele efectuate în fișa clinică
Competențe necesare:
* absolventă a unei școli de asistente medicale ( diplomă și aviz de liberă practică)
* îndemânare,
organizare, atenție distributivă, punctualitate.
* spirit de echipă, comunicativitate
* cunoștințe PC
*experiență în Stomatologie
Condiții : -program de lucru full time , contract de muncă
Concedii conform legislației
Intenții pe termen lung;
Salariu motivant

Mentiuni: A?teptam CV-ul tau pe email: holly_odaya@yahoo.com

Asistent medical

Ideal Dental isi mareste echipa!

Clinica stomatologica moderna, situata in sectorul 1, Bucuresti, cu echipa sudata si dinamica, cauta coleg/colega pentru postul de asistent medical full time.

Cerinte:

-experienta in stomatologie,

-abilitati de comunicare cu pacientii si de lucru in echipa,

-seriozitate,

-punctualitate,

-posibilitatea de a lucra in ture,

-limba engleza reprezinta un avantaj.

Salariu incepand de la 3500 lei.

Daca te regasesti in cerintele enumerate, asteptam CV-ul tau.

Stomatologie

Dr.stomatolog.
Caut parteneri de afaceri in domeniul stomatologiei
Rog sa fiu contactat pe whatsapp +972504422879

Medic Stomatolog Pitesti

Cautam Medic Stomatolog cu Experienta minim 5 ani pe Stoma General
Life Dental Spa, prima clinică stomatologică holistică LASER din România îți oferă:
acces la tehnologie laser, de ultimă generație
posibilitatea de a realiza tratamente minim invazive, cu materiale biocompatibile
orientarea pe tratarea cauzelor, nu doar a simptomelor
posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr, profesionist și cu rezultate profesionale și financiare cu mult peste așteptări
totul în locații de top.
APLICĂ ACUM și munca ta va fi apreciată la standarde occidentale!
DESCRIEREA COMPANIEI:
Life Dental Spa este un brand respectat, puternic și dinamic. Misiunea companiei este să ofere pacientilor servicii stomatologice minim invazive, ultra tehnologizate, fără durere și cu materiale biocompatibile cu corpul uman. Life Dental Spa a transformat total abordarea convențională a stomatologiei într-una holistică si înalt integrată biologic. Compania prezintă la nivel național un lant de zece clinici stomatologice și continuă efervescent planul de extindere al companiei atât în România cât și la nivel internațional. Budapesta, Munchen sau Dubai sunt doar câteva dintre țintele pe terment scurt ale Life Dental Spa. Extinderea este exponențială și abordează atât domeniul serviciilor dentare cât și a unor noi linii de business indreptate către laboratoare de tehnică dentară și analize medicale.
Alina.rezmerita@lifedentalspa.ro

Medic Stomatolog Cluj

Medic Stomatolog Bucuresti

Asistent medical generalist, cu pfi

Doresc colaborare doar în weekend.

Angajez asistenta medicala

Angajez asistenta medicala pentru clinica stomatologica situata in Ploiesti.
CV-urile vor fi trimise pe adresa contact@dentomar.ro

Pagina 1 / 456